Pobili do nieprzytomności

26 listopada 2017 r., Biała Podlaska, Aleja Tysiąclecia
Czterech nieustalonych do chwili obecnej sprawców pobiło mieszkańca Białej Podlaskiej.
Jeden z napastników przytrzymywał pokrzywdzonego obejmując go rękami od tyłu, zaś pozostali uderzali go pięściami po twarzy do momentu utraty przytomności. W wyniku pobicia pokrzywdzony doznał zadrapań na twarzy, zasinienia i opuchlizny lewego oka, otarć i zadrapań naskórka prawego przedramienia. Po pobiciu sprawcy zabrali pokrzywdzonemu kurtkę, w której znajdowały się ndokumenty, karta bankomatowa, klucze do mieszkania i pieniądze w kwocie 100 złotych.
25 listopada 2017 r., Biała Podlaska, ul. Janowska
W szatni jednego z bialskich lokali gastronomiczno - rozrywkowych nieznany sprawca,
wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonych oraz fakt pozostawienia bez nadzoru saszetki,
ukradł z niej trzy paszporty należące do obywateli Ukrainy.
9 października 2017 r., Biała Podlaska, ul. Sidorska
Wczoraj mieszkanka Białej Podlaskiej powiadomiła tutejszą komendę, że oszukano ją na portalu Allegro.pl. Nieustalony do chwili obecnej sprawca wystawił na tym portalu na sprzedaż skrzynkę na listy, którą zgłaszająca kupiła za kwotę 74.99 złotych. Pomimo to pokrzywdzona nie otrzymała zakupionego towaru.
25 listopada 2017 r., Biała Podlaska, ul. Terebelska
Nieznany sprawca wyłamał z obudowy prawe zewnętrzne lusterko w zaparkowanym na parkingu osiedlowym samochodzie marki BMW, czym spowodował straty w wysokości 600 złotych na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.
27 listopada 2017 r., Międzyrzec Podlaski, ul. Warszawska
W placówce pocztowej nieznany sprawca przywłaszczył pozostawiony przez pokrzywdzonego z Międzyrzeca Podlaskiego portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 70 złotych.
27 listopada 2017 r., Międzyrzec Podlaski, ul. Warszawska
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 51-latka z Międzyrzeca Podlaskiego kierującego samochodem marki Daewoo. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma on ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Komentowanie wstrzymane