Przyniosła na komendę znalezione pieniądze

Dzięki postawie mieszkanki Białej Podlaskiej, ponad 1300 złotych wróciło do właściciela. Kobieta zauważyła leżącą na ulicy kopertę. Wewnątrz znajdowała się gotówka. Bialczanka przyniosła zgubę  na komendę, skąd jeszcze tego samego dnia odebrał ją właściciel. Dziękujemy znalazcy za uczciwość i godną naśladowania postawę.

Wczoraj do bialskiej komendy zgłosiła się mieszkanka miasta. Oświadczyła, dzień wcześniej na ul. Piłsudskiego zauważyła zwiniętą kopertę. Jak się okazało, wewnątrz znajdowało się ponad 1300 złotych. Kobieta w okolicznych biurach i instytucjach pozostawiła informację o zdarzeniu oraz swój numer telefonu, by osoba, do której należały pieniądze mogła się z nią skontaktować. Jednak kiedy nikt się do niej nie odezwał, następnego dnia przyniosła zgubę na policję.

Właścicielem pieniędzy okazał się mieszkaniec Białej Podlaskiej. Gdy policjanci ustalali do kogo mogą należeć, ten zgłosił się na policję w nadziei, że ktoś znalazł zgubę. Mężczyzna odebrał gotówkę, nie kryjąc zadowolenia.

Dziękujemy znalazcy za uczciwość i obywatelską, godną naśladowania postawę.

Komentowanie wstrzymane