SKODA DACHOWAŁA NA TRASIE W-808

Policjanci ustalają okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do jakiego doszło wczoraj na drodze nr 808. Kierowana przez 37-latka skoda zjechała z jezdni i dachowała w rowie. Obrażeń ciała doznał 5-letni pasażer auta, na szczęście jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa.

Wczoraj przed południem, dyżurny łukowskiej komendy policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 808. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie. Policjanci którzy dojechali we wskazane miejsce ustalili, iż pojazdem biorącym udział w tym zdarzeniu był samochód marki Skoda Octavia, którym podróżowała rodzina z gminy Adamów. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowana przez 37-latka skoda w pewnej chwili, gwałtownie zjechała z jezdni i dachowała w rowie. Kierujący autem, jego żona i 7-letnia córka nie doznali obrażeń ciała. Niestety obrażeń ciała doznał 5-letni chłopczyk, który z miejsca zdarzenia został przewieziony do szpitala. Na szczęście okazało się, że są to niegroźne urazy, życiu i zdrowiu chłopca nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci ustalili, że kierujący skodą był trzeźwy.

Teraz funkcjonariusze prowadzący postępowanie sprawdzą szczegółowe okoliczności zaistniałego zdarzenia, a przede wszystkim ustalą co było jego przyczyną i dlaczego auto zjechało z jezdni do przydrożnego rowu.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze.

Komentowanie wstrzymane