Wypadek na drodze K-2 w miejscowości Hola

Bialscy policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu, na drodze K-2 w miejscowości Hola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową skodą zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym marki Daf. Po tym osobówka uderzyła w auto, które wyprzedzała. W wyniku wypadku do szpitala trafił kierowca skody. Jak ustalili mundurowi mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów.

Do wypadku doszło przed godziną 16:00 na drodze K-2 w miejscowości Hola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Skoda, 60-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, jadąc w kierunku Terespola, doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka Daf-em.  Samochodem ciężarowym kierował 43-letni obywatel Białorusi. Jak ustalili mundurowi do zdarzenia doszło, podczas wyprzedzania przez kierującego skodą innego pojazdu.
Siłą uderzenia była na tyle duża, że auto 60-latka uderzyło w wyprzedany samochód osobowy marki Renault.
W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca Skody. Jak ustalili mundurowi mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów. Od mężczyzny pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Komentowanie wstrzymane