Wypadek przy wyrębie drzewa

04 stycznia 2018 r., SŁAWATYCZE
W trakcie wyrębu drzewa na działce leśnej spadający konar drzewa uderzył 73-latka z gminy Sławatycze. Mężczyzna z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z wisznickiego komisariatu.
04 stycznia 2018 r., JANÓW PODLASKI
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim ustalili i zatrzymali sprawcę zniszczenia powłoki lakierniczej w samochodzie osobowym marki Audi A4, do którego doszło w dniu 30 grudnia 2017 r. na terenie gminy Janów Podlaski, a powstałe straty zostały oszacowane na kwotę ponad 2.800 złotych na szkodę mieszkanki gminy Łomazy. Sprawcą okazał się być 24-latek z gminy Łomazy. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, do popełnienia którego przyznał się. Skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z prokuratorem.
04 stycznia 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim, realizując informacje własną, ujawnili w miejscu zamieszkania 23-latka z Międzyrzeca Podlaskiego środki odurzające w postaci marihuany w ilości prawie czterech gram oraz pistolet gazowy, na który mężczyzna nie posiadał wymaganego zezwolenia. 23-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Komentowanie wstrzymane