Wypadek w Okrzei

Na szczęście niegroźnych obrażeń ciała doznali uczestnicy wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj w Okrzei. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu dróg i zderzył się ze volkswagenem golfem. Mężczyzna tłumaczył, że „zagapił się” i nie zauważył jadącego drogą auta.

Wczoraj dyżurny łukowskiej Komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Okrzei. Ze wstępnych ustaleń policjantów z łukowskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem audi 70-letni mieszkaniec gminy Krzywda nie zachował szczególnej ostrożności na skrzyżowaniu dróg i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem golfem doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujący samochodem audi tłumaczył, że „zagapił się” i nie zauważył jadącego po drodze golfa.
W wyniku tego zdarzenia kierowca i 37-letnia pasażerka z audi oraz kierujący volkswagenem 33-latek z województwa śląskiego doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęcie okazało się, że obrażenia te nie są groźne, życiu i zdrowiu uczestników wypadku nie zagraża niebezpieczeństwo.
Apelujemy o zachowanie ostrożności podczas korzystania z drogi oraz o jazdę z bezpieczną prędkością, która zapewni panowanie nad pojazdem oraz pozwoli na prawidłowe i bezpieczne wykonywanie manewrów na drodze.

Komentowanie wstrzymane