Wypadki na drogach powiatu bialskiego

Wczoraj po południu na terenie powiatu bialskiego doszło do dwóch wypadków drogowych. Przed godziną 15:00 w miejscowości Woskrzenice Duże, kierująca samochodem osobowym marki VW Passat zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z samochodem ciężarowym oraz jadącą za nim osobówką. Przed godz. 17:00 w miejscowości Witulin, doszło do wypadku z udziałem motocykla. W wyniku zdarzeń do szpitala z obrażeniami ciała trafiły trzy osoby. Policjanci ustalają okoliczności wypadków oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.
Do pierwszego zdarzenia doszło przed godz. 15:00 na drodze krajowej K-2 w miejscowości Woskrzenice Duże. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki VW, 57-letnia mieszkanka gm. Piszczac zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Daf. Drugim autem kierował 46-letni mieszkaniec powiatu opolskiego. Po tym auto 57-latki uderzyło w kolejny samochód, osobowego VW-na, który jechał za cysterną. Trzecim autem uczestniczącym w zdarzeniu kierował 46-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafiła kierująca VW-em oraz pasażerka drugiego auta osobowego. W wyniku zdarzenia droga krajowa była zablokowana, a ruch dla aut osobowych odbywał sie wyznaczonymi przez policjantów objazdami.

Do kolejnego zdarzenia doszło przed godz. 17:00 w miejscowości Witulin. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem 27-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska, w trakcie manewru wyprzedzania, uderzył w bok skręcającego na teren posesji samochodu osobowego marki Audi.Samochodem kierował 19-latek z gm. Leśna Podlaska W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierujący jednośladem i przewieziony został do szpitala.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo Na drodze.

Komentowanie wstrzymane