Z kroniki Policyjnej

20 maja 2018 r., JANÓW PODLASKI 
Nieznany sprawca włamał się do drewnianego budynku gospodarczego. Ukradł z niego różnego rodzaju narzędzia o łącznej wartości
800 złotych, na szkodę mieszkańca Janowa Podlaskiego.

20 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA 
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o przywłaszczeniu. Firma z Warszawy wydzierżawiła od firmy z Białej Podlaskiej naczepę samochodową o wartości 25.000 złotych, a następnie zaprzestała uiszczania opłat z tytułu dzierżawy i nie zwróciła naczepy.

20 maja 2018 r., TERESPOL, ul. WOJSKA POLSKIEGO 
Terespolscy kryminalni zatrzymali 33-latka z Terespola, który przy pomocy butelki wybił szybę antywłamaniową, powodując powstanie strat w wysokości 700 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut zniszczenia mienia, do popełnienia którego przyznał się.

21 maja 2018 r., STYRZYNIEC, ul. DWORSKA 
Kierująca samochodem marki Skoda 39-latka z gminy Biała Podlaska podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla kierującego motorowerem marki Junak mieszkańca bialskiej gminy, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący motorowerem z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

21 maja 2018 r., DRELÓW, ul. LIPOWA 
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 30-latka z gminy Drelów, który kierował samochodem osobowym marki Opel Astra. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili także,
że 30-latek posiada dożywotni zakaz kierowania pojazdami wydany przez Sąd.                                               

Komentowanie wstrzymane