Zdarzenia KMP Biała Podlaska

28.06.2018r. GRABANÓW-KOLONIA, 
Nieznany  sprawca dokonał kradzieży pozostawionego na posesji niezabezpieczonego roweru damskiego wraz ze znajdującą się na nim kurtką , telefonem komórkowym LGK10 na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska.

 

03.07.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca dokonał włamania na konto bankowe należące do mieszkańca Białej Podlaskiej, a następnie bez upoważnienia pokrzywdzonego wykonał z jego konta przelew.


25.05.2018r. gm. Kodeń 

Nieznana osoba wykorzystując dane osobowe mieszkańca  gm. Kodeń, bez jego wiedzy i zgody poprzez Internet zawarła umowę o pożyczkę w jednym z banków. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Terespolu

04.07.2018r gm. Sławatycze

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Wisznicach w wyniku podjętych czynności wspólnie z funkcjonariuszami PSG Sławatycze zatrzymali 39 letniego mieszkańca gm. Sławatycze, który posiadał środki odurzające, tj.  8,5g. marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy oraz dobrowolnie poddał się karze.

 

04.07.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy  ustalili sprawcę uszkodzenia samochodu marki Suzuki, gdzie sprawca rzucając szklanym kuflem spowodował wgniecenie pokrywy silnika o wartości strat około 1700 złotych. O dokonanie tego czynu podejrzany jest 40-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.  Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy.

Komentowanie wstrzymane