Zdarzenia KMP Biała Podlaska

 

28.06.2018r BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca, wykorzystując pozostawienie bez zabezpieczenia, terenu posesji skradł rower górski Author Solution na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska.

 

05.06.2018r MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki miasta. Osoba podająca się za mieszkankę Olsztyna oferowała do sprzedaży wózek spacerowy marki Greentom. Do chwili obecnej pokrzywdzona nie otrzymała zamówionego wózka jak też zwrotu wpłaconych pieniędzy.

 

01.01.2018r. gm. SŁAWATYCZE,

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji
w Wisznicach realizując materiały własne ujawnili, że 69-letni mieszkaniec gm. Sławatycze, w miejscu zamieszkania wyrabia bez wymaganego zezwolenia alkohol etylowy. Zabezpieczono 0,5 litra alkoholu oraz aparaturę służącą do jego wytwarzania.  


01.04.2018r. gm. Sosnówka

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji
w Wisznicach realizując materiały własne ujawnili, że 48 letni mieszkaniec gm. Sosnówka, w miejscu zamieszkania wyrabia bez wymaganego zezwolenia alkohol etylowy. Zabezpieczono  7 litrów alkoholu oraz aparaturę służącą do jego wytwarzania.

 

30.06.2018r KOPYTÓW-KOLONIA,

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w minioną sobotę około godz. 18:30 w miejscowości Kopytów- Kolonia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 56-letni mieszkaniec gm. Kodeń/pobrano krew do badań na zawartość alkoholu/, kierując motorowerem marki Yamasaki wyjeżdżając z drogi gruntowej nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki VW Golf, którym kierował mieszkaniec gm. Kodeń /trzeźwy/, doprowadzając do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca jednośladu i przewieziony został do szpitala.

 

Zderzenie 3 aut na "krajowej dwójce"

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miniony weekend na drodze krajowej K-2 w miejscowości Tłuściec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki BMW zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się z dwoma jadącymi tam autami. W wyniku wypadku do szpitala trafiły trzy osoby. Droga krajowa  zablokowana była przez kilka godzin, a ruch odbywał się wyznaczonymi objazdami. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

 

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 8:00  na drodze K-2 w miejscowości Tłuściec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW,  jadąc w kierunku Warszawy, zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost pod samochód ciężarowy marki Daf. Ciężarówka kierowana przez 23-letniego Białorusina, zjechała do rowu, natomiast  BMW uderzyło w w kolejny samochód marki VW Golf. W wyniku tego uderzenia golf zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował. Po tym doszło do jego zapalenia .

 

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca golfem oraz kierowca i pasażerka BMW.  Samochodem BMW kierował 40-letni obywatel Białorusi, natomiast za kierownicą golfa siedziała 50-letnia mieszkanka gminy Terespol. Wszyscy kierujący byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. W wyniku wypadku droga krajowa zablokowana była przez kilka godzin, a ruch odbywał się wyznaczonymi przez policjantów objazdami.

 

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru, upewnijmy się czy możemy wykonać go bezpiecznie. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i podstawowe zasady bezpieczeństwa z pewnością wystarczą by uniknąć tragedii na drodze.

Komentowanie wstrzymane