Złodzieje nie odpuszczają

18 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA
Z wieszaka znajdującego się przed wejściem na oddział szpitalny nieznany sprawca ukradł kurtkę z portfelem i dokumentami o łącznej wartości 10 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.
21 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ANNY JAGIELLONKI
Nieustalony do chwili obecnej sprawca na terenie jednego z bialskich supermarketów z kieszeni kurtki pokrzywdzonej ukradł telefon komórkowy marki Samsung Galaxy S8 o wartości 2.400 złotych, na szkodę mieszkanki gminy Kodeń.
15 listopada 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. STEFANA ŻEROMSKIEGO
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca gminy Rokitno, że oszukano go na portalu internetowym OLX.pl. Osoba podająca się za mieszkańca Kołaczyc wystawiła na tym portalu na sprzedaż telefon komórkowy marki Samsung Galaxy J5, który zgłaszający kupił za kwotę 620 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego urządzenia.
15 grudnia 2017 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. TULIŁOWSKA
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony przez mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, że nieznana mu osoba dokonała nieuprawnionej wypłaty pieniędzy w kwocie 147 złotych z jego rachunku bankowego.
21 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA
30-latka z gminy Kodeń, kierując samochodem marki Renault Clio, na skutek niezachowania szczególnej ostrożności, nie ustąpiła pierwszeństwa przechodzącej przez oznakowane przejście dla pieszych 59-letniej mieszkańce Białej Podlaskiej. W wyniku potrącenia piesza doznała złamania
lewej ręki, lewej nogi oraz ogólnych potłuczeń.

Komentowanie wstrzymane