81 nominacji w V Plebiscycie Kryształowych Magnesów! Głosowanie od 2 stycznia 2018 r.

Upłynął czas składania nominacji. Dziękujemy 🙂
Zgłosiliście Państwo 81 nominacji w 5 kategoriach: Osobowość, Wydarzenie, Rozrywka, Instytucja i Sport. Głosowanie rozpocznie się 2 stycznia 2018 r. Tego dnia na stronie: www.magnes.tv oraz naszym funpage pojawią się szczegółowe informacje dotyczące głosowania.
Jeżeli zgłaszaliście Państwo nominację i nie jest ujęta w poniższym wykazie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 723 53 53 53.

OSOBOWOŚĆ ROKU

  • BRODZIK IWONA – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starych Kobiałkach - za sprawne zarządzanie placówką i organizowanie ciekawych zajęć
  • CYBULSKI MACIEJ – Dyrektor Muzeum Henryka Sienkiewicza – za podjęcie inicjatywy i zakup rękopisu „Potopu” H. Sienkiewicza
  • JAKUBIK ANNA – Miss Lubelszczyzny 2017 – za sukcesy w konkursach wyborów Miss oraz promocje regionu w woj. lubelskim
  • GRABOWSKA ANNA – Kierownik ŚDS w Anielinie, za integrowanie środowisk lokalnych z osobami niepełnosprawnymi
  • LORENC MACIEJ– Społecznik, Prezes Fundacji „Solidarni Lokalnie” zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości w powiecie ryckim
  • OGRODNIK TOMASZ – Społecznik, Prezes Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi RP - za aktywną działalność na rzecz krwiodawców i osób potrzebujących krwi.
  • PIWOWARCZYK PIOTR – Prezes Stowarzyszenia Szachistów „Szachpol” - za organizację wielu turniejów szachowych oraz liczne sukcesy na arenie ogólnopolskiej
  • PONIKOWSKI KAROL – Dyrektor Muzeum Czynu Bojowego Kleeberczyków, za realizację ciekawych projektów i organizowanie ważnych uroczystości
  • RACZYŃSKI KAROL - Rolnik, za popularyzację powiatu łukowskiego i pozytywne wykorzystanie popularności zdobytej dzięki programowi „Rolnik szuka żony”
  • ROSA ILONA – Społecznik, za pomoc charytatywną potrzebującym rodzinom
  • RZEWUSKI MATEUSZ – Dyrektor artystyczny V Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie, za doskonałe przygotowanie Festiwalu
  • SKWAREK BEATA– Prezes Spółdzielni Socjalnej „Promyk Nadziei”, za profesjonalizm i zaangażowanie w działaniach zmierzających do poprawy warunków życia mieszkańców Gminy Krzywda
  • SKWAREK SŁAWOMIR – Wójt Gminy Adamów, za wspieranie inicjatyw lokalnej społeczności i otwartość na pomysły innych.
  • STEFANIUK DARIUSZ – Prezydent Białej Podlaskiej, za zaangażowanie w rozwój Miasta Biała Podlaska, podejmowanie trudnych a nie zawsze popularnych decyzji
  • STUŚIŃSKA MAGDALENA – Społecznik, za organizowanie i koordynowanie akcji charytatywnej
  • SUJKA KATARZYNA - Społecznik, za współorganizację licytacji charytatywnych na rzecz Klaudusi oraz pomoc innym osobom potrzebującym wsparcia
  • ŚWINIARSKI TOMASZ – Lekarz, za pomoc potrzebującym i społeczną działalność oraz promocję zdrowego trybu życia
  • TCHORZEWSKI JANUSZ - Prezes Koła PZW Łuków Miasto, za sprawne zarządzanie kołem i aktywną działalność na rzecz środowiska wędkarskiego
  • TIMOSZUK DAGMARA – Społecznik, za organizację Akcji Żonkil na rzecz Fundacji "Hospicjum Razem Możemy Więcej"
  • WIŚNIEWSKA ELŻBIETA - Społecznik, za organizowanie i koordynowanie akcji charytatywnej
  • WRÓBEL PIOTR– Wolontariusz, za udział w wielu akcjach i rekordowe zbiórki pieniędzy
  • ŻYŁKA SŁAWOMIR- Instruktor w Łukowskim Ośrodku Kultury, za sukcesy podopiecznych w konkursach recytatorskich

WYDARZENIE ROKU

  • Akcja pomocy Bartusiowi
  • Akcja „Stawiamy Klaudię na nogi”
  • Brązowy medal olimpijski dla Marcina Dołęgi po 9 latach
  • Budowa Sali Widowiskowej w GBP w Starych Kobiałkach
  • Dożynki w Gminie Krzywda
  • Ekshumacja i ponowny pogrzeb Antoniego Dołęgi
  • Festiwal Szachowy w Łukowie
  • Laury Biznesu Powiatu Ryckiego
  • Licytacje na operacje połowy serduszka Szymka
  • Modernizacja i otwarcie basenów w Łukowie
  • Rewitalizacja Zalewu Zimna Woda
  • Owocowo-rowerowo, czyli zdrowo w Łukowie
  • II spotkanie z Techniką i Historią w Wiśniewie
  • Targi Kreatywnych Kobiet
  • Targi Ślubne w Łukowie
  • Viamoda by Łuksja – projekt modowy
  • Wakacje z ŁOK – półkolonie organizowane przez Łukowski Ośrodek Kultury
  • Zakup rękopisu Potopu
  • Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu

ROZRYWKA

  • DANCE WITH ME– taneczny projekt zrealizowany w Białej Podlaskiej
  • KLAUDIA BOREJKO – wokalistka, za atrakcyjne występy i sukcesy wokalne
  • KONCERT „PECTUS” na Dniach Łukowa
  • ŁUKOWIACY – Zespół Pieśni i Tańca
  • V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUZYKI ORGANOWEJ i KAMERALNEJ w Łukowie
  • PAULINA GROCHOWSKA – wokalistka, wystąpiła w 2017 roku na Festiwalu w Opolu
  • PHOTO RACE – fotograficzne reality show
  • TRIBUTE TO MŁYNARSKI – premierowy koncert

INSTYTUCJA

  • BEARS RIDERS – Stowarzyszenie, za propagowanie bezpiecznej jazdy motocyklami i liczne akcje charytatywne
  • CLUB WETERANÓW SZOS – Stowarzyszenie motocyklowe, za organizowanie imprez rozrywkowo-edukacyjnych
  • FABRYKA PIOSENKI Łukowskiego Ośrodka Kultury, za wspieranie talentów wokalnych
  • GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA w Starych Kobiałkach, za organizowanie ciekawych zajęć
  • INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w Łukowie, za wsparcie początkujących przedsiębiorców
  • KREATYWNE KOBIETY , za zorganizowanie akcji szycia dla dzieci z hospicjum oraz organizację targów w łukowskim medyku.
  • ŁUKOWSKI OŚRODEK KULTURY, Przygotowanie półkolonii dla dzieci i organizację wielu wystaw tematycznych oraz koncertów
  • MUZEUM HENRYKA SIENKIEWICZA, za promocję Ziemi Henryka Sienkiewicza i organizowanie ciekawych projektów dla dzieci i młodzieży
  • MUZEUM CZYNU BOJOWEGO KLEEBERCZYKÓW, za zaangażowanie w projekty patriotyczne i organizowanie ważnych uroczystości
  • SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA PROMYK NADZIEI, za angażowanie do działania osoby bezrobotne i świadczenie profesjonalnych usług
  • NASZE DZIEDZICTWO – stowarzyszenie, za organizowanie akcji patriotycznych i zbiórki pieniężne
  • WYSPA WISŁA w Stężycy, za organizowanie czasu dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą aktywnie wypocząć

SPORT

  • ARMATY Stoczek Łukowski – sekcja zapasy, za liczne sukcesy na terenie całego kraju
  • AVES Stoczek Łukowski – Grupa siatkarska,za organizację turniejów
  • BIAŁA BIEGA - Grupa organizująca imprezy biegowe,promująca zdrowy tryb życia
  • BIEG„Grzmią pod Stoczkiem Armaty” - Ogólnopolski bieg w Stoczku Łukowskim
  • BIEG NA SZPILKACH – Integracyjny bieg w Białej Podlaskiej
  • BIEGUSIEM.PL– Grupa biegowa z Ryk, organizuje i bierze udział w wielu imprezach sportowych
  • CZAJKOWSKA MONIKA – Zapaśniczka, za sukcesy na turniejach zapaśniczych
  • GALIŃSKA EMILIA – Szczypiornistka, za udział w Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej
  • GŁOWACKI PAWEŁ – Trener karate,za popularyzację sportów walki wśród dzieci
  • GOLEŃ MARCIN – Sztangista, za sukcesy w trójboju siłowym
  • KLUB MORSA „Z Łabędziem być” - propagowanie zdrowego trybu życia
  • MŁODZIKOWSKI PAWEŁ– Biegacz, za sukcesy w bieganiu na arenie ogólnopolskiej
  • ORLĘTA ŁUKÓW – sekcja piłkarska, za dobre występy w klasie okręgowej
    I Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy - „Sport to alternatywa”
  • PAWLIKOWSKI ZENON – Trener, za sukcesy i popularyzację sportów walki
  • SOKÓŁ ADAMÓW – za awans do IV ligi piłkarskiej
  • SPORTOWY MARATON dla Bartusia Stowarzyszenie Szachistów Szachpol – za sukcesy zawodników na imprezach ogólnopolskich Turniej Piłki Nożnej ”Paczka dla kombatanta”
  • WAŁACHOWSKI RYSZARD– trener, za organizowanie imprez zapaśniczych i sukcesy podopiecznych
  • WETOSZKA PIOTR – Zawodnik Nordic Walking, za sukcesy na arenie krajowej i europejskiej.

1 Odpowiedź

  1. Zdecydowanie Miss, nikt tyle nie zrobił co ona. Każdy z nominowanych dba o siebie, ona myśli o innych!