Na szczęście bez groźnych obrażeń

Pięć osób przewiezionych do szpitala, dwa rozbite samochody, uszkodzony słup, znak drogowy i metalowa barierka – to skutki zdarzenia drogowego do jakiego na ul. Międzyrzeckiej w Łukowie, gdzie kierująca samochodem marki Audi uderzyła w tył Citroena. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie doznali poważniejszych urazów.

Do zdarzenia doszło 18 grudnia po godzinie 9.30. Z ustaleń policjantów łukowskiej drogówki wynika, że kierująca samochodem marki Audi 21-latka z gminy Łuków, uderzyła w tył samochodu marki Citroen, którym kierował 58-letni łukowianin. Następnie citroen zjechał na prawe pobocze i uderzył w betonowy słup. Z kolei audi młodej kobiety zjechało na lewą stronę drogi i uderzyło w metalową barierę oraz w znak drogowy. Z miejsca zdarzenia 21-latka z Audi, 58-letni kierowca Citroena oraz jego troje pasażerów zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach lekarskich okazało się, że życiu i zdrowiu pokrzywdzonych uczestników zdarzenia nie zagraża niebezpieczeństwo.

Teraz prowadzący postępowanie policjanci sprawdzą szczegóły i dokładne okoliczności zdarzenia, ustalą dlaczego kierująca samochodem marki audi 21-latka uderzyła w tył citroena.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności, obserwowanie drogi i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze.

Komentowanie wstrzymane