Aniołkowe Granie w Łukowie

Everlasting Jazz w Łukowskim Ośrodku Kultury

5 stycznia 2018 roku w sali widowiskowej ŁOK odbył się koncert zatytułowany „Everlasting Jazz”, podczas którego mieliśmy okazję przekonać się nie tylko, że jazz w Łukowie trwa i ma się świetnie lecz również, iż ma bardzo wielu fanów.
Mehr lesen

Orszak Trzech Króli w Łukowie

Kacper, Melchior i Baltazar co roku przemierzają ulice naszych miast głośno obwieszczając dobrą nowinę. W Łukowie Orszak Trzech Króli wyruszył już po raz czwarty.
Mehr lesen

Wizyta Jakuba Kuleszy w ŁOK-u

Poseł Jakub Kulesza spotkał się z mieszkańcami powiatu łukowskiego. Poruszył tematy związane z polityką ogólnopolską, jak również obecną sytuacją w mieście i regionie. Zachęcał zebranych do wzięcia udziału w projekcie Samorządy z Kukizem, który ma umożliwić mieszkańcom lepszy start w wyborach samorządowych.
Mehr lesen

Szopka na osiedlu Sienkiewicza

Mikołaj, moc dziecięcej radości i zdobione przez mieszkańców choinki. Takie atrakcje czekały na osiedlu Sienkiewicza w Łukowie podczas inauguracji bożonarodzeniowej szopki.
Mehr lesen

Zawody zapaśnicze w Zalesiu

Zapaśnicy pokazali, że zawody sportowe mogą mieć także charakter charytatywny. W podłukowskim Zalesiu odbył się Mikołajkowy Turniej Zapaśniczy Młodzików i Dzieci.
Mehr lesen

Wystawa prac Andrzeja Oboza

W Galerii Podlaskiej miał miejsce wernisaż wystawy prac Andrzeja Oboza, którego twórczość obejmuje grafikę, małą formę rzeźbiarską oraz malarstwo.
Mehr lesen

Taneczny Deptak 2017

W ubiegłym tygodniu zakończono V edycję Szkolnej Prezentacji Tańca ,,Taneczny Deptak", który odbywa się pod hasłem ,,Rozdepcz złość, wytańcz radość" , Uczniowie ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej mieli możliwość prezentacji opracowanych układów tanecznych pod czujnym okiem jury. Celem organizacji wydarzenia jest rozbudzenie wśród uczniów zainteresowania tańcem, ruchem przy muzyce, i różnego rodzaju zajęciami fitness,…
Mehr lesen

Targi Ślubne 2017

Za nami pierwsze targi ślubne w Łukowie. Hala sportowa szkoły podstawowej nr 1 zaroiła się od wystawców związanych z ślubnym biznesem.
Mehr lesen

Inwestycje w Stoczku Łukowskim

Już wkrótce przyjezdni, a nawet sami mieszkańcy mogą nie poznać centrum Stoczka Łukowskiego. Urząd miasta przygotowuje się do gruntownej modernizacji znajdującego się przed magistratem skweru i jego okolicy. Oprócz tego w miejscu biblioteki publicznej stanąć ma Centrum Integracji Społecznej.
Mehr lesen

Honorowy Obywatel Łukowa

Tytuł Honorowego Obywatela Miasta jest wyrazem najwyższego wyróżnienia i uznania dla zasług lub wybitnych osiągnięć. W listopadzie takie wyróżnienie otrzymał ks. prof. Stanisław Zięba.
Mehr lesen

Mikołajki w Łukowie

6 grudnia znany jest przede wszystkim ze względu na znajdowane nad ranem prezenty. Podczas łukowskich - miejskich Mikołajek także nie brakowało podarunków.
Mehr lesen